Czym się zajmujemy?

Marka Infinity Energia zrodziła się z inżynierskiego doświadczenia i ambicji zbudowania oferty zawierającej innowacyjne rozwiązania wpływające na podniesienie efektywności funkcjonowania budynków. Infinity Energię tworzą ludzie z bardzo dużym doświadczeniem w zakresie projektowania, wdrażania i stosowania energooszczędnych systemów w budownictwie jednorodzinnym, ze szczególnym uwzględnieniem wentylacji z odzyskiem ciepła - rekuperacji.

Nasz cel

Misją Infinity Energia jest zaoferowanie sprawdzonych działań, które przyczynią się do maksymalnego obniżenia kosztów eksploatacji budynków. Oszczędność wody to, obok rekuperacji, kolejny obszar, w którym uzyskujemy oszczędności eksploatacyjne – nawet krótkie użytkowanie naszych systemów przynosi widoczną różnicę w spadku kosztów eksploatowania. To zjawisko pogłębia się w perspektywie lat przynosząc oszczędności do naszego domowego budżetu. Nasze rozwiązania możemy zastosować zarówno w nowo budowanych obiektach, a także w już istniejących. Ofertę Infinity Energia kierujemy do klientów indywidualnych, firm budowlanych oraz architektów.

Partnerzy

Współpracujemy z uznanymi polskimi i europejskimi producentami, specjalizującymi się w ww. zagadnieniach. Wysoką jakość wybranych i oferowanych przez nas produktów potwierdza 25 lat gwarancji producenta na wiele z nich. Oferujemy wysokiej jakości technologie i rozwiązania zarówno dla systemów rekuperacji oraz dla efektywnego zagospodarowania wody deszczowej. Naszym celem jest działać tak, by Infinity Energia oferowała najnowocześniejsze rozwiązania dla domu z zakresu ekologii i energooszczędnych.

Infinity Energia to:

  • Profesjonalne projektowanie
  • Montaż
  • Serwis oferowanych systemów
  • Sprzedaż komponentów dla systemów rekuperacji

Działamy również w zakresie:

  • Doboru odpowiednich systemów zagospodarowania wody deszczowej
  • Fachowego montażu
  • Serwisowania systemów gospodarowania wodą deszczową
  • Sprzedaż komponentów do ich budowy
infinity kol
artykuły i Aktualności
10
11.2017

Informacja nt. dotacji do zagospodarowania wody deszczowej w Gdańsku

Szanowni Państwo,   Miasto Gdańsk przygotowało dla mieszkańców kampanię "Nie zalewaj!", która ma promować lepsze przygotowanie miasta na ulewne opady i jednocześnie informuje o możliwości pozyskania dotacji na zagospodarowanie wody deszczowej. Oferta...

Kategoria: Aktualnościczytaj całość
11
09.2017

Nawilżacz powietrza EVAP

Nawilżacz EVAP pozwala w bezpieczny i energooszczędny sposób uzyskać odpowiednią wilgotność powietrza w domu. EVAP zwieksza komfort w domu i zapwenia zdrowszy klimat w wewnątrz.  KomfortSuche powietrze może powodować dyskomfort i objawy...

Kategoria: Aktualnościczytaj całość
pełne dane firmy:
AB Synergy Adam Budny
ul. Chwaszczyńska 170 C
81-571 Gdynia
[zobacz na mapie]

NIP: 666-179-13-61
Regon: 302016496

Konto bankowe: Bank Millennium
50 1160 2202 0000 0002 4857 6275
 
Kontakt:
tel: 696 562 972
biuro@infinityenergia.pl
 
Zamknij X

Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej