Współpraca z Infinity Energia przebiega bardzo pozytywnie, już na etapie projektu zostały uwzględnione nasze uwagi co do rozmieszczenia punktów wywiewu / nawiewu, oczywiście przy zachowaniu sprawności układu. Instalacja położona w domu została wykonana starannie z dbałością o wszelkie detale (izolacja położona równo, szczeliny zaklejone i dokładnie spięte opaskami, wszystkie przejścia zaizolowane pianką). Podczas rozkładania instalacji części ścianki działowej trzeba było rozebrać aby móc wykonać przepust w stropie. Firma dokonała rozbiórki części ściany w sposób estetyczny, dzięki temu naprawa przebiegła sprawnie. Ekipa po zakończeniu prac zostawiła po sobie porządek.

- Przemysław, Lisewiec -

Współpraca z firmą Infinity Energia przebiegała bardzo dobrze podczas wszystkich etapów prac. Terminowo oraz zgodnie z zapisami umowy zostały wykonane wszystkie etapy montażu. Kontakt z firmą jest również bezproblemowy. Przedstawiciel firmy bardzo szybko reaguje na wszelkie zgłoszenia.

- Joanna, Kosakowo -

Firma Infinity Energia wykonała u mnie w domu instalację rekuperacji wraz z podłączeniem rekuperatora. Oba etapy zostały przeprowadzone na wysokim poziomie a użyte materiały oraz sposób wykonania bardzo wyróżniają tą firmę spośród konkurencji. Dobre podejście do klienta oraz łatwy kontakt. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i mogę polecić tą firmę wszystkim, którzy zastanawiają się nad montażem rekuperacji.

- Tomek, Różyny -

Na Infinity Energia zdecydowałem się z polecenia znajomego, który również korzystał z usług tej firmy. Zlecenie montażu systemu rekuperacji właśnie temu wykonawcy było jedną z lepszych decyzji podjętych podczas budowy domu. Cały proces montażu przebiegał na podstawie indywidualnie dobranego projektu. Wszystko zostało dobrze zaplanowane i szczegółowo omówione. Sam proces montażu przebiegał sprawnie a jakość wykonania instalacji jest na bardzo wysokim poziomie.
Duże doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta. Zachęcam do współpracy z Infinity Energia.

- Bartek, Pszczółki -

Infinity Energia, a za nią stojący Pan Adam to firma, którą mogę z czystym sumieniem polecić. Pan Adam wykonał w moim domu instalację rekuperacji oraz zagospodarowanie wody deszczowej. Z obu jestem zadowolony. Współpraca na poziomie profesjonalnym i sympatycznym. Podczas wykonania udało się nie zapomnieć o istotnych dla mnie detalach związanych z rozmieszczeniem rur wentylacyjnych na strychu. Gdybym potrzebował, to skorzystałbym jeszcze raz z usług.
Polecam Pana Adama znajomym.

- Radosław, Dębogórze -

Infinity Energia wykonywała montaż rekuperatora THESSLA GREEN oraz jego regulację. Montaż urządzenia wraz regulacją przebiegł bardzo starannie i fachowo. Cały system wentylacji działa prawidłowo i spełnia swoje zadanie. Polecam współpracę z Infinity Energia oraz produkty które oferuje.

- Paweł, Barniewice -

infinity kol
artykuły i Aktualności
10
11.2017

Informacja nt. dotacji do zagospodarowania wody deszczowej w Gdańsku

Szanowni Państwo,   Miasto Gdańsk przygotowało dla mieszkańców kampanię "Nie zalewaj!", która ma promować lepsze przygotowanie miasta na ulewne opady i jednocześnie informuje o możliwości pozyskania dotacji na zagospodarowanie wody deszczowej. Oferta...

Kategoria: Aktualnościczytaj całość
11
09.2017

Nawilżacz powietrza EVAP

Nawilżacz EVAP pozwala w bezpieczny i energooszczędny sposób uzyskać odpowiednią wilgotność powietrza w domu. EVAP zwieksza komfort w domu i zapwenia zdrowszy klimat w wewnątrz.  KomfortSuche powietrze może powodować dyskomfort i objawy...

Kategoria: Aktualnościczytaj całość
pełne dane firmy:
AB Synergy Adam Budny
ul. Chwaszczyńska 170 C
81-571 Gdynia
[zobacz na mapie]

NIP: 666-179-13-61
Regon: 302016496

Konto bankowe: Bank Millennium
50 1160 2202 0000 0002 4857 6275
 
Kontakt:
tel: 696 562 972
biuro@infinityenergia.pl
 
Zamknij X

Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej