O nas

Marka Infinity Energia zrodziła się z inżynierskiego doświadczenia i ambicji zbudowania oferty zawierającej innowacyjne rozwiązania wpływające na podniesienie efektywności funkcjonowania budynków. Infinity Energię tworzą ludzie z bardzo dużym doświadczeniem w zakresie projektowania, wdrażania i stosowania energooszczędnych systemów w budownictwie jednorodzinnym, ze szczególnym uwzględnieniem wentylacji z odzyskiem ciepła - rekuperacji.

Nasz cel

Misją Infinity Energia jest zaoferowanie sprawdzonych działań, które przyczynią się do maksymalnego obniżenia kosztów eksploatacji budynków. Nasze rozwiązania możemy zastosować zarówno w nowo budowanych obiektach, a także w już istniejących. Ofertę Infinity Energia kierujemy do klientów indywidualnych, firm budowlanych oraz architektów.

Partnerzy

Współpracujemy z uznanymi polskimi i europejskimi producentami, specjalizującymi się w ww. zagadnieniach. Wysoką jakość wybranych i oferowanych przez nas produktów potwierdza 25 lat gwarancji producenta na wiele z nich. Oferujemy wysokiej jakości technologie i rozwiązania zarówno dla systemów rekuperacji oraz centralnego odkurzania. Naszym celem jest działać tak, by Infinity Energia oferowała najnowocześniejsze rozwiązania dla domu z zakresu ekologii i energooszczędnych.

Infinity Energia to:

  • Profesjonalne projektowanie
  • Montaż
  • Serwis oferowanych systemów
  • Sprzedaż komponentów dla systemów rekuperacji
Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami

Telefon

tel. kom. +48 696 562 972

Poczta elektroniczna

e-mail: biuro@infinityenergia.pl

Szybki kontakt

Uwaga! Jeśli chcesz wysłać zapytanie o wycenę – skorzystaj z dedykowanego formularza wyceny (tutaj).