Referencje i opinie

Bardzo polecam. Ekipa pana Adama montowala nam rekuperator. Wszystko wykonane terminowo, z dużą dokładnością. Pan Adam pomógł także w wyborze rekuperatora i wyczerpująco odpowiadał na wszelkie pytania i watpliwości.
Katarzyna
opinia z Google
Firma Infinity Energia wykonała u mnie w domu instalację rekuperacji wraz z podłączeniem rekuperatora. Oba etapy zostały przeprowadzone na wysokim poziomie a użyte materiały oraz sposób wykonania bardzo wyróżniają tą firmę spośród konkurencji. Dobre podejście do klienta oraz łatwy kontakt. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i mogę polecić tą firmę wszystkim, którzy zastanawiają się nad montażem rekuperacji.
Tomek
Różyny
Współpraca z firmą Infinity Energia przebiegała bardzo dobrze podczas wszystkich etapów prac. Terminowo oraz zgodnie z zapisami umowy zostały wykonane wszystkie etapy montażu. Kontakt z firmą jest również bezproblemowy. Przedstawiciel firmy bardzo szybko reaguje na wszelkie zgłoszenia.
Joanna
Kosakowo
Współpraca z Infinity Energia przebiega bardzo pozytywnie, już na etapie projektu zostały uwzględnione nasze uwagi co do rozmieszczenia punktów wywiewu / nawiewu, oczywiście przy zachowaniu sprawności układu. Instalacja położona w domu została wykonana starannie z dbałością o wszelkie detale (izolacja położona równo, szczeliny zaklejone i dokładnie spięte opaskami, wszystkie przejścia zaizolowane pianką). Podczas rozkładania instalacji części ścianki działowej trzeba było rozebrać aby móc wykonać przepust w stropie. Firma dokonała rozbiórki części ściany w sposób estetyczny, dzięki temu naprawa przebiegła sprawnie. Ekipa po zakończeniu prac zostawiła po sobie porządek.
Przemysław
Lisewiec
Na Infinity Energia zdecydowałem się z polecenia znajomego, który również korzystał z usług tej firmy. Zlecenie montażu systemu rekuperacji właśnie temu wykonawcy było jedną z lepszych decyzji podjętych podczas budowy domu. Cały proces montażu przebiegał na podstawie indywidualnie dobranego projektu. Wszystko zostało dobrze zaplanowane i szczegółowo omówione. Sam proces montażu przebiegał sprawnie a jakość wykonania instalacji jest na bardzo wysokim poziomie. Duże doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta. Zachęcam do współpracy z Infinity Energia.
Bartek
Pszczółki
Infinity Energia, a za nią stojący Pan Adam to firma, którą mogę z czystym sumieniem polecić. Pan Adam wykonał w moim domu instalację rekuperacji oraz zagospodarowanie wody deszczowej. Z obu jestem zadowolony. Współpraca na poziomie profesjonalnym i sympatycznym. Podczas wykonania udało się nie zapomnieć o istotnych dla mnie detalach związanych z rozmieszczeniem rur wentylacyjnych na strychu. Gdybym potrzebował, to skorzystałbym jeszcze raz z usług. Polecam Pana Adama znajomym.
Radosław
Dębogórze
Infinity Energia wykonywała montaż rekuperatora THESSLA GREEN oraz jego regulację. Montaż urządzenia wraz regulacją przebiegł bardzo starannie i fachowo. Cały system wentylacji działa prawidłowo i spełnia swoje zadanie. Polecam współpracę z Infinity Energia oraz produkty które oferuje.
Paweł
Barniewice

Szybki kontakt

Uwaga! Jeśli chcesz wysłać zapytanie o wycenę – skorzystaj z dedykowanego formularza wyceny (tutaj).