Montaż rekuperacji

Postawiliśmy na jakość!

Zainteresowanie zagadnieniem rekuperacji przez Inwestorów sprawiło, że wraz za nim, na rynku, pojawiło się bardzo dużo firm instalacyjnych oferujących montaż rekuperacji. Niestety wraz z ilością nowych firm, wielokrotnie niekompetentnych w tej dziedzinie, wzrosła chęć rywalizowania ceną co w efekcie przełożyło się na braki jakościowe wykonywanych instalacji.

Pamiętaj! To nie cena jest gwarancją prawidłowej pracy systemu wentylacji, ale o sukcesie realizowanej inwestycji decyduje wiele czynników, a przede wszystkim:

  • wiedza i doświadczenie,
  • know-how i technika montażu,
  • kompetentny zespół zapewniający prawidłowy przebieg prac od przygotowania założeń do systemu wentylacyjnego, ofertę, koncepcję instalacji i projekt aż po montaż i serwis.

Jakie cechy powinna posiadać dobrze wykonana instalacja?

Prawidłowo dobrana i wykonana instalacja powinna być:

  • skuteczna i wydajna oparta o obliczenia zapotrzebowania na powietrze i prawidłowy dobór rekuperatora,
  • cicha – odpowiednio dobrane średnice kanałów ws. do ilości transportowanego powietrza, rozprężenia przed anemostatami, wytłumienie,
  • energooszczędna – zbudowana z kanałów generujących niskie opory powietrza oraz charakteryzujący się wysokimi parametrami pracy rekuperator – serce systemu rekuperacji,
  • trwała – zbudowana z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz zapewniające długą żywotność instalacji,
  • estetyczna – optymalne rozprowadzenie instalacji w tym wykorzystanie rozwiązań pozwalających ukryć ją w stropie lub posadzce.

Z założenia, nasze instalacje wykonujemy z myślą o ich wieloletniej eksploatacji, dlatego m.in. projektujemy systemy przystosowane do czyszczenia. Oferujemy naszym klientom technologie dystrybucji powietrza renomowanych producentów, są to m.in.: system Ventiflex Plus, VT 130, OnFloor i InFloor firmy Zehnder, AirGreen PRO oraz EasyFlow firmy Vasco. To co je wyróżnia to wysoki poziom jakości skrzynek rozprężnych i rozdzielaczy oraz kanałów przystosowanych do zalewania ich w posadzce lub/i w stropie, a niektóre posiadają dodatkowo właściwości grzybo – i bakteriobójcze (Ventiflex Plus, VT 130).

Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami

Telefon

tel. kom. +48 696 562 972

Poczta elektroniczna

e-mail: biuro@infinityenergia.pl

Bezpłatna
wycena realizacji rekuperacji

Co powinna zawierać wycena montażu systemu rekuperacji?

Dowiedz się jakie są istotne parametry wpływające na koszt montażu kompletnego systemu rekuperacji

Jak przygotowujemy projekt rekuperacji?

Serwis i naprawa to pojęcia, które napawają każdego użytkownika - jakiegokolwiek sprzętu - przynajmniej lekkim niepokojem. Dowiedz się jaki jest podstawowy zakres przeglądu

Zakres serwisu rekuperacji

Serwis i naprawa to pojęcia, które napawają każdego użytkownika - jakiegokolwiek sprzętu - przynajmniej lekkim niepokojem. Dowiedz się jaki jest podstawowy zakres przeglądu

Przygotowując ofertę Infinity Energia przeprowadziliśmy selekcję dostawców i wybraliśmy na partnerów tych producentów, którzy naszym zdaniem oferują wysokiej jakości produkty oraz zachowują przy tym optymalny stosunek jakości do ceny. Poniżej prezentujemy kilka przykładów:

Szybki kontakt

Uwaga! Jeśli chcesz wysłać zapytanie o wycenę – skorzystaj z dedykowanego formularza wyceny (tutaj).