Rekuperatory w ofercie

Oferowane dziś rekuperatory AERIS, to już szósta generacja urządzeń wywodząca się z dawnych fabryk firmy J.E. StorAir (obecnie Zehnder). Główne przeznaczenie tych central wentylacyjnych to budownictwo jednorodzinne, niewielkie biura oraz, mieszkania.

Thessla Green to polski producent rekuperatorów AirPack. Rekuperatory AirPack powstają wg. technologii opracowanej przez inżynierów Thessla Green przy współudziale naukowców z Instytutu Technologii Eksploatacji – Państwowego Instytutu Badawczego w Radomiu. Na co dzień we współpracy nad rozwojem urządzeń uczestniczą specjaliści od mechaniki płynów, akustyki, mikrobiologii i elektroniki.

Producentem central Brink jest holenderska firma Brink Climate Systems, która specjalizuje się w produkcji rekuperatorów już od 1982 roku. Brink Climate Systems produkuje również urządzenia dla firm z branży grzewczej, a należą do nich m.in. Wolf, Stiebel Eltron, Viessman. Rekuperatory tego producenta są obecne na polskim rynku już wiele lat i cieszą się bardzo dobrą opinią użytkowników.

Firma Frapol z Krakowa to, obok Thessla Green, polski producent rekuperatorów w naszej ofercie. Firma Frapol rozwinęła się oferując centrale wentylacyjne o komercyjnym zastosowaniu. Korzystając z wiedzy i doświadczeń wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, podjęto wysiłek opracowania central dla budownictwa mieszkaniowego oraz niewielkich biur.

Firma Vasco, klientom w Polsce, znana była do tej pory wyłącznie z produkcją grzejników o wysokim poziomie estetyki. Vasco Group, podobnie jak konkurenci z branży grzewczej, postanowiła rozszerzyć swoją ofertę o rozwiązania do energooszczędnej wentylacji.

Östberg to szwedzka firma, będąca światowym liderem w produkcji wentylatorów kanałowych, która orpacowała nowoczesne centrale wentylacyjne o niskim zużyciu energii elektrycznej i wysokiej niezawodności eksploatacji.

Szybki kontakt

Uwaga! Jeśli chcesz wysłać zapytanie o wycenę – skorzystaj z dedykowanego formularza wyceny (tutaj).