Akcesoria

Zestawy do sprzątania ElektroComfort ElectroComfort  

ElektroComfort to najczęściej wybierany zestaw do sprzątania współpracujący z odkurzaczem centralnym. Zawiera wąż giętki o długości 9 m oraz komplet niezbędnych ssawek. Na życzenie może zostać skompletowany z wężami giętkimi o długości odpowiednio 7,5; 10,5; 12 lub 15 m.Włączanie jednostki centralnej odkurzacza odbywa się przy wykorzystaniu włącznika w uchwycie węża. Węże giętkie wykonane są z tworzywa DuoroFlex. Charakteryzują się większą giętkością i miękkością, zachowując wytrzymałość i odporność na zużycie. Węże giętkie wykonane z tworzywa DuoroFlex, posiadają większą średnicę, co pozwala na zmniejszenie oporów przepływu zasysanego powietrza. Opory przepływu generowane przez wąż giętki mogą stanowić nawet 30% oporów całej instalacji centralnego odkurzacza.

Ssawki ElectroComfort   Zestawy do sprzątania Progression  progression  

Wąż giętki i komplet ssawek z zestawu AEG Progression pozwalają na skuteczne sprzątanie nie tylko podłóg, ale również wszystkich innych powierzchni w całym domu. Zestawy do sprzątania AEG swoja wyjątkową wydajność zawdzięczają unikalnym kształtom ssawek opracowanych w laboratoriach AEG. Zestawy do sprzątania AEG Progression są dostępne z trzema długościami węży giętkich – 9, 10 i 12 m.

progression zestaw   Zestawy do sprzątania ERGO   ergo

ERGO to jakość wykonania widoczna w każdym detalu wszystkich elementów zestawu do sprzątania. Precyzja spasowania elementów i zastosowane materiały pozwalają na czerpanie prawdziwej przyjemności ze sprzątania. Zestawy do sprzątania AEG ERGO swoja wyjątkową skuteczność działania zawdzięczają unikalnym kształtom ssawek opracowanych w laboratoriach AEG. Precyzyjnie wykonane połączenia pomiędzy uchwytem węża giętkiego, a akcesoriami do sprzątania zapobiegają powstawaniu nieszczelności, dzięki czemu sprzątanie odbywa się cicho, chciałoby się rzec – dyskretnie. Owalne przekroje przewodów eliminują efekt wirowania powietrza, w efekcie czego cała moc odkurzacza, bez dodatkowych strat, zamieniona zostaje na siłę ssania.Wszystko w zestawie – zestaw ERGO zawiera wszystkie dostępne ssawki, łącznie z dodatkową ssawką do odkurzania podłóg oraz przejściówką do standardowych ssawek okrągłych.

ergo zestaw      

Szybki kontakt

Uwaga! Jeśli chcesz wysłać zapytanie o wycenę – skorzystaj z dedykowanego formularza wyceny (tutaj).